فروشگاه

چرا نکات فروش دیجیتال را یاد بگیریم؟

 لازم است بعضی سو تفاهم ها را درباره فروشنده از بین ببریم. اول، فروشنده تقریبا به صورت لغت کثیفی جا افتاده است. اکثر افراد تصور می کنند فروشندگان از تمام تکنیک های موجود، از جمله عدم صداقت، گول زدن دیگران و دیگر ابزارهای نامتعرف برای سفارش گرفتن استفاده می کنند. این که فروشنده از نیاز های مشتری خود خبر ندارند و قصد ندارند رضایت خاطر  وی را فراهم آورند، بلکه تنها هدف آن ها گرفتن حق کمیسیون خود است. در واقع این تصویری خوبی از فروشنده ای با فشار خون بالا است – اما فروشنده حرفه ای و دیجیتال کاملا متفاوت است.

حرفه ای ها در ابتدا، انتها، و همیشه به مشتری خود فکر می کنند، آن ها می دانند که کمیسیون‌شان هم بطور اتوماتیک پرداخت خواهد شد.

در تحلیل نهایی، مشتری رئیس است و در مورد موفقیت یا عدم موفقیت فروشنده تصمیم می گیرد. فروشنده حرفه ای می داند بهترین مشتری ها غازهایی هستند که می توانند تخم طلایی بگذارند و خالصانه از این غازها مراقبت می کند و به آن ها احترام می گذارد.

فروشندگی حرفه ای دیجیتال سه جز دارد، دانش کافی نسبت به محصول، مهارت در فروشندگی و منش فروشندگی، اما رده بندی و میزان اهمین آنها تعجب آور است:

دانش کافی نسبت به محصول               ۱۰درصد

مهارت در فروشندگی                             ۲۰ درصد

منش فروشندگی                                   ۷۰ درصد

مثل اکثر چیزهای دیگر در زندگی، منش است که بیشترین تفاوت را ایجاد می کند.

 

۱۰ مزیت یادگیری بوت کمپ فروش اکو گرام  چیست؟

یکی از مزایای داشتن یادگیری نکات فروش و سپس اقدام به ساخت بوتیک و فضای  اقتصادی خود در شبکه اکو گرام ،یادگیری نکاتی   برای صاحبان کسب و کار، با هدف آسان‌تر کردن دسترسی مشتریان قدیمی و وفادار، به فروشگاه و افزایش مشتریان جدید آنها خواهد بود.

نکات کلی و مزایای یادگیری بوت کمپ فروش :

۱. جذب مشتریان بیشتر

  1. مشتریان قدیمی شما که از محل سکونت سابق خود نقل مکان کرده اند، همچنان امکان خرید از فروشگاه شما را خواهند داشت.
  2. مشتریان جدیدی از مناطق دورتر خواهید یافت و بازه خریداران محصولات شما، بزرگتر خواهد شد.

۲. عرضه بر مبنای تقاضا

خریداران با مراجعه به یک فروشگاه فیزیکی، توقع مشاهده محصولات و بررسی آنها را خواهند داشت. هرچند ممکن است مراجعه کننده کالا را بخرد یا به هر دلیلی اعم از قیمت، مقایسه با کالای دیگر و… از خرید آن، منصرف شود. در هر صورت شما موظف هستید موجودی مناسبی از کالاهای قابل ارائه، با میزان تقاضای نامشخص داشته باشید.

مزیت خرید اینترنتی

اما با استفاده از یادگیری نکات بوت کمپ فروش دیجیتال ، کافیست تصویر و کاتالوگ مناسبی برای هر محصول ارائه دهید. کاربران با مراجعه به فروشگاه آنلاین، تصاویر و اطلاعات مربوط به محصول را مشاهده می‌کنند، با سایر محصولات مقایسه می‌کنند و در صورت تمایل، به خرید آن اقدام می‌کنند.

۳. حذف هزینه‌های خرید و اجاره

.

خرید آسان از جمله مزایای فروشگاه انلاین

 

 

مخاطبان این بوت کمپ جذاب و پر طرفدار : فروشندگان ، بازاریابان و تمامی افراد علاقه مند به فروش مدرن و دیجیتال